O webu a seriálech

Vítejte na webu o populárním seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) a The Originals (jeho spin-off).

Naleznete zde odkazy na epizody ke stažení, informace o seriálu i přehledy epizod a určitě i mnoho dalšího.

Ať se vám tu líbí.

Upíří deníky…

Sedmnáctiletá Elena Gilbert a její patnáciletý bratr Jeremy se již čtvrtý měsíc vypořádávají s tragickou nehodou, při níž zemřeli jejich rodiče. Nyní bydlí se svou tetou Jennou, která se ze všech sil snaží být dobrým náhradním rodičem.Elena byla vždy hvězdou třídy – krásná, populární a přátelská. Překonat žal jí pomáhají její nejlepší kamarádky Bonnie a Caroline a bývalý přítel Matt. Jeremy, aby skryl svou bolest, začne užívat drogy. Zároveň ho tíží, že ho Mattova sestra Vicki najednou odmítá a začíná se tahat s Tylerem.

Začíná školní rok a do školy nastoupí nový student Stefan Salvatore, který, ačkoli to nikdo netuší, je již přes sto let starý upír. Elena i Stefan se navzájem přitahují, i když Elena pomalu začíná tušit, že Stefan není jen tak obyčejný kluk.

Stefan si přeje jen normální život, což mu překazí jeho starší bratr Damon, kterého neviděl už 15 let. Damon je, stejně jako jeho bratr upír a oba mají společných mnoho nepříliš pěkných vzpomínek. Damon nechápe Stefanovu nechuť k násilí a pití lidské krve, ale zato plně chápe jeho zájem o Elenu. Elena totiž vypadá naprosto stejně jako jejich společná velká láska před 150 lety. A nyní tito dva bratři vedou válku o Elenu, její rodinu a její přátele….

 The Originals jsou spin-offem Upířích deníků

Klaus (Joseph Morgan) se usídlí ve Francouzské čtvrti New Orleans, kterou pomohl vybudovat. Zde se potkal se svým bývalým chráněncem Marcelem (Charles Michael Davis), jenž nyní nadpřirozenou čtvrť vede. Hayley (Phoebe Tonkin), která teď nosí Klausovo dítě, se v New Orleans také nachází. Drží ji tam čarodějky (Daniella Pineda, Danielle Campbell), které chtějí svrhnout Marcela. Za svým bratrem přijíždí i Elijah (Daniel Gillies) a nejspíš i Rebekah (Claire Holt). A do to všeho se tam nachází i studentka psychologie Camille (Leah Pipes), jenž studuje chování lidí, kteří si nejsou vědomi, že vedle nich existuje i nadpřirozený svět…

Komentáře

komentář

2 Responses to O webu a seriálech

  1. Anonym says:

    S Damonkeeem on je božský… :*
    Jinak máš krásný blog…

  2. Anonym says:

    S kýmsi myslíte že Elena na konec bude ???? s Damonem nebo Stefanem ??? Podle mě s Damonem víc se k sobě hodí 😀

Napsat komentář